Medarbetare

Fredrik Jansson

Fredrik Jansson

VD fredrik@ust.se 018-700 11 54, 0706-63 93 84
Johan Wennertorp

Johan Wennertorp

Arbetsledare/ Behörig ingenjör johan@ust.se 018-700 11 57, 0708-83 81 84
Jessica Jansson

Jessica Jansson

Ekonomi jessica@ust.se 0706-29 09 10
Thomas Jansson

Thomas Jansson

Dokumentation/ tekniker thomas@ust.se 018-700 11 53
Jonas Hörnebro

Jonas Hörnebro

Tekniker jonas@ust.se 0703-07 40 84
Stefan Jansson

Stefan Jansson

Tekniker stefan@ust.se 0702-76 15 77
Rikard Englund

Rikard Englund

Tekniker rikard@ust.se 0702-18 60 84
Emil Olrems

Emil Olrems

Installatör info@ust.se 0735-28 43 78
Hampus Wettersten

Hampus Wettersten

Installatör hampus@ust.se 0762-29 06 06
Andreas La Motte

Andreas La Motte

Installatör info@ust.se 0706-66 78 37

Kontakt

Uppsala Säkerhetsteknik AB
Libro Ringväg 3
752 28 Uppsala


Tel: 018-32 30 31
info@ust.se Uppsala säkerhetsteknik logo
Jag önskar mer information om:


Jag vill:

Veta mer om Uppsala Säkerhetsteknik AB Få en kostnadsfri offert 

Jag är:

Företag Privatperson